Objednať liečenie na diaľku

Minimálna doba terapie je 1 mesiac, potom je na vás, či sa rozhodnete v liečenie na diaľku pokračovať. Sumu je nutné vopred uhradiť na č.ú: SK65 8360 5207 0042 0319 6793. Variabilný symbol je dátum vášho narodenia.

Väčšinou môžu nastať dve situácie:

1. Ak nebudete mať žiadny pocit zlepšenia, buď môžeme pôsobenie úplne ukončiť, alebo môžete začať s špičkovými prípravky Tradičnej Čínskej Medicíny. Pokial bude pre vás prípravok Tradičné Čínske Medicíny „finančne náročný“, môžeme zvoliť, ako alternatívu, iný kvalitný produkt, napríklad extrakty z bylín, „klasické“ čaje, apod. 2. Ak pocítite kladné pôsobení, znamená to, že ste trocha citlivejší a liečenie na diaľku má na vás okamžitý účinok. V tomto prípade môžeme pokračovať v terapii, bez „podporných“ prostriedkov.

Cena liečenie na diaľku:

1 mesiac 60 € 2.00 € denne!
3 mesiace 120 € 1.33 € denne!
6 mesiacov 180 € 0.98 € denne!
12 mesiacov 300 € 0.82 € denne!

POZOR, POČET KLIENTOV JE OBMEDZENÝ IBA NA 15!

Súčasne s liečením ponúkam aj dalšie naše produkty:

Pri nákupu nad 200 € (počíta sa aj objednávka liečenie na diaľku), je poštovné a balné zdarma.
Formulár sa vzťahuje k osobe, ktorá chce podstúpiť terapiu liečenie na diaľku. Ak si objednávate Liečenie na diaľku pre svojich príbuzných, známych, priateľov, atď vyplňte prosím informácie o sebe, v druhej časti formulára (pre identifikáciu a kontakt na Vás).    Napíšte, kde sa klient práve nachádza (ak je v nemocnici, napíšte "v nemocnici" jej meno a adresu).

    Prosím nahrávajte fotky, najlepšie na prázdnom (jednofarebnom) pozadí, iba tvár a ramená, podobne, ako fotografiu na preukaz. Fotka by mala byť maximálne 6MB veľká a formát by mal byť jeden z týchto: jpg, jpeg, png, gif, tif, tiff. Ak sa vám nepodarí fotku odoslať, budeme vás kontaktovať
    a môžete jej poslať dodatočne.

    Vyplňte prosím svoje iniciály, len ak objednávate diaľkové vysielanie pre inú osobu, ako pre seba. Slúži len pre kontakt na vás.