Spôsob liečenia

Liečenie na diaľku – ako to všetko začalo?

Liečenie na diaľku Tento systém som prvýkrát použil vo februári 1995 v kúpeľoch Dudince, kedy som bol požiadaný, aby som pomohol 29-ročnej žene Marte V., ktorá ležala s diagnózou nádoru na mozgu na jednotke intenzívnej starostlivosti v nemocnici v Banskej Bystrici vzdialené asi 80 km. Priamy kontakt možný nebol, takže som požiadal rodinu o fotografiu. Na základe tohto snímku som vykonal diagnostiku a určil najvhodnejší typ stimulačného rezonátora, ktorý som potom energeticky previazal fotografií danej pacientky. Takto som zaistil, že energia rezonátora, ktorá bola síce veľmi malá, ale napriek tomu pôsobila nepretržite celý deň. Druhý deň mi teta dotknutej klientky nadšene zvestovala: „Stal sa zázrak! Marta prehovoril!“ Dozvedel som sa, že približne v okamihu, keď som aktivoval túto novú terapiu, nad lôžkom Marty prebiehalo lekárske konzílium. Na prekvapenie všetkých prítomných lekárov, sa Marta bez pomoci posadila a povedala jedno slovo: „Áno.“ Opakované prevedenie počítačovej tomografie na hlave ukázalo zvláštne a nepochopiteľnú vec: základné telo nádoru zmizlo, zostali len okrajové ramená. Od tej doby som použil túto metódu už mnohokrát, zatiaľ výhradne a iba len pre svojich klientov. Myslím, že teraz nadišiel čas, s množiacimi sa žiadosťami o liečenie na diaľku, metódu poskytnúť i širšej verejnosti, cez internet.

Ako prebieha liečenie na diaľku?

Môj vlastný unikátny systém som rozšíril o dva osvedčené kroky, ktoré celý proces umocňujú a posilňujú. Než začne samotné pôsobenie, je vhodné telo detoxikovať, potom, alebo súbežne, začne liečenie na diaľku a na koniec prichádza stabilizácia pomocou biologicky aktívnych doplnkov. Liečiteľ vykonáva biodiagnostiku, pripravuje rezonátor a všetko potrebné k sprevádzkovaniu, je to celkom náročné, preto majte na pamäti, že to niečo stojí. Či už je to čas liečiteľa, ktorý sa pohybuje okolo dvoch hodín práce, alebo energie do toho vložená.

1. Detoxikácia

Detoxikácia čiže očista organizmu sa dá vykonať mnohými spôsobmi. Naše telo má schopnosť prirodzeného zbavovanie všetkých nežiaducich látok, ktoré si do svojho tela jedlom, pitím alebo častým užívaním syntetických liekov do svojho organizmu neuvedomele ukladáme. Najväčšími likvidátorov týchto našich odpadov sú naše obličky a črevá. Ak jeme veľa údenín, konzervovaných potravín, tavených syrov, farebných limonád, sladkostí, tvrdého alkoholu, naše prirodzené chemické odbúravače prestávajú „stíhať“. Potom je nutné čas od času obličkám a črevám trocha vypomôcť očistou organizmu, alebo latinsky detoxikáciou.

2. Liečenie na diaľku

Prebieha buď po využívaní detoxikačných náplastí, alebo väčšinou súbežne s užívaním náplastí. Pôsobenie prebieha cez fotografiu klienta a vybraný jedinečný, unikátny rezonátor, ktorý pôsobí sústavne a nepretržite. Na rozdiel od klasického posielanie Reiki energie, alebo liečiteľského pôsobenie, ktoré sú tiež výborné, je naša metóda intenzívnej jemná a hlavne dlhodobá a nepretržitá. Reiki sa dá tiež posielať na diaľku (do minulosti, budúcnosti aj na časové obdobie), ale mnohoročné skúsenosti ukázali, že rezonátor pôsobí nepretržite a intenzívne ao to práve ide, aby sa tok nijako neprerušoval a bol stabilný.

3. Fixácia, čiže udržiavanie

Je posledným bodom, ktorý je nemenej dôležitý, pre celý harmonický proces. Ide o to, aby sa klient udržal vo zlepšenom stave a ďalej si svoju dobrú situáciu a stav udržal čo najdlhšie. Preto odporúčam buď prípravky špičkovej kvality Tradičné Čínske Medicíny, alebo iné vhodné doplnky stravy, ktoré priaznivo pôsobia, pre dlhodobé stabilizovanie a zlepšenie stavu.

Liečenie na diaľku – ako to vlastne funguje?

Funguje to na princípe energetickoinformačního pole, všetko je len energia, ktorá tvorí všetko, či už to hmotné, alebo to, čo nedokážeme väčšinou vidieť a zmerať. V tejto informačnej rovine, sa dokážem naladiť, na akúkoľvek nielen ľudskú bytosť, prípadne jej orgány, atď Vyberiem vhodný rezonátor, ktorý vždy kladne pôsobí na daného klienta a prepojím ich spolu. Môžete si to napríklad predstaviť napríklad tak, že je to, ako by na vás treba svietilo slniečko, alebo ako keby som vám poslal balíček, atp. Je to len „hrubý náznak“ a predstava toho, ako to vlastne funguje.

Objednajte si liečenie na diaľku