Časté otázky

Ako liečenie na diaľku funguje?

Pre „hrubý“ odhad a predstavu odporúčam prejsť na rubriku spôsob liečenia, kde je všetko popísané.

Pre koho je liečenie na diaľku vhodné?

Pre všetkých, ktorí nemôžu, alebo nechcú z nejakého dôvodu prísť osobne, alebo ľudí, ktorí sú z väčšej diaľky.

Môžem objednať aj inú osobu, než seba?

Áno, zo súhlasom dotyčného. Ak si prajete, aby som pôsobil bez súhlasu dotknutého, je potreba aby som sa prepojil a buď potom dostanem súhlas, alebo nie.

Ako spoznám, že pôsobíte?

Väčšinou podľa pocitu zlepšenia, ktorý sa niekedy môže dostaviť skoro okamžite, alebo počas krátkeho časového obdobia. Ak nič necítite, tiež je to v poriadku, aby sa efekt prejavil, pravdepodobne potrebujete viac času, stačí vydržať a úľava sa určite dostaví.

Pôsobíte aj na zvieratá, na ktoré?

Na zvieratá väčšinou nepôsobím, ale ak dostanem ponuku, môžeme to vyskúšať. Pôsobenie je primárne pre ľudské bytosti, čo sa týka zvierat, mohol by kolega zostaviť špeciálny rezonátor v podstate aj pre akékoľvek zviera.

Musím prísť na konzultáciu za Vami?

Princíp a výhoda liečenie na diaľku je v tom, že nikam nemusíte chodiť. Pokiaľ ale ste z blízkeho okolia a môžete sa dostaviť aj osobne, je to lepšie, pretože všetko môžeme prebrať individuálne.

Prečo musím zadávať osobné údaje?

Jedná sa o čo najpresnejšie zostavenie rezonátora, preto je vhodné dodať maximum informácií. Ak by sa dodala len fotka, samozrejme to stačiť bude, ale ako spomínam, je lepšie pre čo najlepšie a najpresnejšie zostavenie rezonátora, dodať všetky požadované informácie.

Môžem si objednať liečenie na diaľku aj po telefóne?

Áno, môžete buď na tel čísle +420 777 340 763 (Ing. Vladimír Cvrk), alebo pomocou objednávky, alebo kontaktného formulára.