Autizmus u 3 – ročného dieťaťa

Zaznamenané dňa 8. 11. 2012 000 17:08

Lukášek sa narodil ako zdravé dieťa, ale v 1. roku bol na povinnom očkovaní, neviem už proti čomu.
Onedlho na to dostal veľmi silný záchvat a kŕče. Od tej doby sa jeho psychický vývoj zastavil.
Bol hyperaktívny, nespolupracujúci, mal poruchu pozornosti, fóbie z cudzích priestorov, jedol len tekutú stravu a celkovej diagnóza smerovala k podozreniu na autizmus.
Pretože bývam neďaleko Brna, zašla som s malým priamo k pánovi liečiteľov. Lukášek však mal strach z cudzích priestorov, plakal, nedal sa vôbec ani vyšetriť. Preto sme sa dohodli, že vyskúšame metódu liečenia na diaľku.
Hneď na druhý deň po začiatku liečenia som si všimla zmeny v Lukáškových očiach. Už to neboli oči bez výrazu, ale naopak, dostali akoby iskru. Od tohto okamihu nastala zmena, potiahol ma ruku a ukazoval si na oko, chcel vedieť, ako sa táto vec volá. Súčasne s terapiou používam v maličkej miere aj prípravkov tradičnej čínskej medicíny, konkrétne tekutého extraktu z Húsenice čínskej.
Zatiaľ je liečenia ešte len prvý mesiac, ale už aj tak sú výsledky nádejné, dúfam, že pomocou metód alternatívnej medicíny spoločne s pánom liečiteľom odvrátime hrozbu tejto nepriaznivej diagnózy az Lukáška vyrastie zdravé, normálne dieťa.

Radka H., Ježkovice (okr. Vyškov) | Czech Republic